Moji dlouholetí
spolupracovníci

JUDr. Petra Veruňáková

JUDr. Petra Veruňáková působí jako samostatná advokátka od roku 2012. Ve své praxi se zaměřuje na poskytnutí komplexní právní služby s důrazem na individuální potřeby svých klientů. Snaží se o dosažení maximální spokojenosti svých klientů v co nejkratším možném termínu. Advokátka právní služby poskytuje zejména v oblasti práva nemovitostí a rodinného práva.

Ing. Zdeněk Jakubínský, EFA

Zdeněk je dlouholetým hypotečním poradcem a poradcem pro finanční plánování s prestižním mezinárodním titulem EFA – European Financial Advisor, je členem mezinárodní organizace European Financial Planning Association. Je také majitelem a jednatelem společnosti FinTalk, s.r.o., která sdružuje podobně zaměřené profesionály s cílem poskytovat svým klientům maximální péči a dlouhodobě se starat o jejich potřeby z oblasti osobních i firemních financí.

Se svým týmem Vás provede celým procesem hypotečního úvěru, od výběru vhodného způsobu financování pro Váš záměr, přes jednání s bankou o jeho podmínkách a vyřízení všech formalit, až po úspěšné vyčerpání Vašeho úvěru. Jako své klienty Vás v budoucnu podpoří i při jednání s bankou o nových podmínkách Vašeho úvěru.

Comfort Space
Luděk Lošťák

Luděk Lošťák je synonymem a propagátorem služeb v oblasti energetiky, auditování nemovitostí a technických dozorů staveb.

V rámci své činnosti působí v roli ředitele společnosti pro poskytování odborných služeb v oblasti energetiky, auditování nemovitostí, technických dozorů staveb včetně přípravy projektů pro revitalizace nemovitostí s možností čerpání dotace. Specialista na obchodní a marketingovou komunikaci nadlinkových a podlinkových aktivit, legislativního práva v oblasti energetiky a stavebního práva. Odborný poradce v oblasti energetické politiky pro obce a města v rámci ČR.