Spokojenost klientů
na prvním místě

Služby paní Klenovcové jsme s manželem využili při koupi RD. Během jednoho roku jsme prodávali 2 nemovitosti a jednu – rodinný dům - nakupovali. Měla jsem tedy možnost porovnat zkušenost se třemi realitními makléři během velmi krátké doby a mohu paní Klenovcovou všemi deseti jen doporučit! Naprosto skvělý osobní a empatický přístup, vše velmi profesionálně připravené, vše, co se řeklo, platilo. Skvělá a jednoduchá rezervační smlouva i kupní smlouva, péče o klienta perfektní. Podařilo se nám sladit prodej dvou bytů a nákup RD tak, že jsme se s dětmi mohli rovnou přestěhovat do nového. Paráda! Budu všude jen doporučovat, moc děkujeme!

Stopkovi
16.11.2023

Rád se podělím o to, že Věra Klenovcová mimořádně dobře vysvětlila nemovitost, domluvila prohlídku a připravila dokumentaci. Průběžně mě informovala od začátku hledání nemovitosti až do podpisu smlouvy. Dala mi prostor, abych se zeptal na jakékoli pochybnosti o nemovitosti nebo smlouvě. Jsem Ind, neumím česky, ale přesto jsme nepociťovali žádnou jazykovou mezeru. písemná komunikace byla jasná, dokonce i my jsme si užili tolik legrace při výměně našich konverzací pomocí překladače Google. Vřele doporučuji Věru pro způsob, jakým se chovala profesionálně! Využívám této příležitosti, abych vyjádřil svou vděčnost Veře za hladký průběh. Vše nejlepší!

I am happy to share that Věra Klenovcová explained the property exceptionally well, arranged the inspection and prepared the documentation. She kept me informed from the beginning of the property search until the signing of the contract. She gave me room to ask any questions I had about the property or the contract. I'm Indian, I don't speak Czech, but still we didn't feel any language gap. written communication was clear, even we had so much fun exchanging our conversations using google translate. I highly recommend Vera for the professional manner in which she conducted herself! I take this opportunity to express my gratitude to Vera for the smooth process. All the best!

Vignesh
7.5.2024

Pani Klenovcovou jsem oslovila na doporučení mé kamarádky. Po první nezávazné schůzce jsem měla jasno, že prodej nemovitosti uskutečním právě prostřednictvím jejich služeb Je to profik na svém místě. Paní Věrka je velmi milá, empatická, spolehlivá s velkou dávkou trpělivosti vše vysvětlit a zajistit. O průběhu prodeje mě pravidelně informovala a celý proces byl velmi rychlý a k mé maximální spokojenosti. Vřele doporučuji, a ještě jednou moc děkuji.

Pavlína Krumlová
7.5.2024

"S paní Klenovcovou jsem byla nadmíru spokojená, poskytuje opravdu kvalitní služby. Rychlé jednání, což je v tomto směru potřeba. Maximální spokojenost! Je to člověk na svém místě."

Ing. Nikola Bublová
1.6.2022

Rádi bychom paní Klenovcové poděkovali za profesionální zprostředkování prodeje naší nemovitosti. Nebyla to naše první spolupráce a i nyní jsme byli mimořádně spokojení. Paní makléřka nás seznámila s celým procesem, aktivně a příjemně s námi komunikovala, při vlastních jednáních nás zastupovala, a to včetně prohlídek. Naše osobní účast tak nebyla téměř nutná. Velice oceňujeme, že jsme se na paní Klenovcovou mohli spolehnout, že respektovala naše přání a požadavky a že s námi jednotlivé situace pečlivě konzultovala. Prodej se realizoval velmi rychle, hladce a přesně podle našich představ. Paní Klenovcovou můžeme s čistým srdcem doporučit. Děkujeme!

Pavel Karabec & Jarmila Brethová
21. 3. 2022

S paní Věrou Klenovcovou, realitní makléřkou byla vynikající spolupráce. Vstřícná, ochotná a vždy připravena pomoci. Díky ní proběhlo vše hladce a na velmi profesionální úrovni. Už dlouho jsem se nesetkala s tak milou a krásnou dámou, kterou bych všem ráda doporučila!!!
Paní Klenovcová, ještě jednou moc děkuji! Přeji hezký den.

Horčicová Gabriela
2. 11. 2021

Dobrý den, velmi rád bych i touto cestou poděkoval paní Věře Klenovcové za milou, vstřícnou a korektní spolupráci ohledně vyřízení pronájmu bytu a všech náležitostí k tomu potřebných, jsem paní makléřce vděčný za její služby v mé nelehké situaci...s důvěrou doporučuji.

Martin Malát
4. 1. 2021

S paní Klenovcovou spolupracuji více než 10 let. Důležitá je pro mě skutečnost, že je na ni spolehnutí a zařídí vše potřebné pro zdárnou realizaci. Ochotně vysvětluje, jaký bude postup a co je potřeba krok po kroku realizovat, je vždy dostupná pro konzultace.
Není samozřejmostí, že makléř nabízí různé alternativy a plně respektuje rozhodnutí klienta, byť to znamená složitější řešení. Pro paní Klenovcovou je to přirozený způsob práce. Proto si jí vážím a těším se na další spolupráci.

Ještě jednou děkuji za spolupráci.

Ivana Rašpličková
17. 9. 2020

Vážená paní Klenovcová,

Tímto bych Vám chtěl poděkovat za zprostředkování prodeje bytu v Klecanech, který proběhl bez sebemenších problémů. Váš profesionální přístup, ať už ve věci prodeje bytu, přípravy smluv, nafocení bytu (fotky byly opravdu vydařené), tak zároveň komunikace s Vámi byla vždy příjemná a věcná, vždy jste byla na telefonu, když bylo potřeba. Po předchozích, negativních zkušenostech s realitními makléři mohu s klidným srdcem říci, že jste napravila mé mínění o tomto oboru. Budu na Vás vzpomínat jen v dobrém a všem Vás velmi rád doporučím. Pokud budu v budoucnosti kupovat nebo prodávat nemovitost obrátím se pouze na Vás.

S přáním hodně štěstí v osobním, tak pracovním životě.

Michal Olšar
2. 10. 2018

Spolupráce s paní Věrou Klenovcovou při prodeji mého domu byla jedním slovem perfektní. Její přístup byl profesionální, nadstandartní a současně velmi příjemný a lidský. Paní Klenovcová je svědomitá, pečlivá, spolehlivá, časově flexibilní, problematice realit dokonale rozumí a vždy je připravena vyjít vstříc přáním svých klientům. Prodej mé nemovitosti tak proběhl bez jakéhokoliv problému a byla jsem velice spokojena. Paní Věru Klenovcovou bych moc ráda doporučila všem dalším klientům, kteří chtějí prodat svoji nemovitost rychle, bezstarostně a s maximálním servisem na špičkové úrovni.

JUDr. Martina Cachová
19. 9. 2019

Dobry den, Vera! Taky moc dekuju za spolupráci. Bylo to příjemné a kvalitní. Byla jsem úplně spokojena.
Dekuju a přeju hodně úspěchu ve Vašem podnikání,

Osesya
14. 6. 2019

Spolupráci s paní Klenovcovou mohu vřele doporučit. Velmi si cením jejího profesionálního, a přesto lidského přístupu, dokonalého servisu a vstřícnosti při hledání zákazníka k pronájmu nebytového prostoru. Děkuji za perfektně odvedenou práci.

Jiří Olmer
3. 2. 2019

Za účasti Věrky Klenovcové jsem realizoval již dva obchody a v obou případech k velké spokojenosti. Pomohla mi hladce projít celým procesem, spoustu věcí ohlídala, hodně poradila a zařídila. Klient se s ní cítí jako v bavlnce. Oceňuji její rozhled a znalosti, je poznat, že ji svět obchodu s realitami baví a že pomoc klientům bere nejen jako obživu — jako poslání. Kdybych ještě někdy nějakou nemovitost kupoval nebo prodával, nebudu váhat a obrátím se znovu na ni.

Ondřej Guth
9. 2. 2019

Vážená paní Klenovcová, ještě jednou mockrát děkuji za Vaši pomoc při pronájmu, opravdu si jí cením a v budoucnu Vás budu rád doporučovat

Mgr. Jakub Klatovský, advokát
1. 3. 2019

Vážená paní Klenovcová

Děkujeme za pomoc, při hledání nájemníka do našeho bytu na Olšanech. Velmi oceňujeme vaše přátelské jednání na profesionální úrovni. Vše bylo velice rychle vyřízeno, bez jediné chyby. S vaší prací jsme nad míru spokojeni, a i nadále nebudeme mít obavy se na vás kdykoliv obrátit. Jste spolehlivou a příjemnou realitní makléřkou, kterou můžeme všem jenom doporučit.

Manželé Dlouhých
8. 1. 2019

Vážená paní Klenovcová, chci vám poděkovat za výbornou práci, kterou jste odvedla při prodeji mého bytu v Rumburské ulici na Praze 9.
Přeji vám hodně úspěchů v práci i ve vašem osobním životě. P.S. pakliže někdo z mých známých projeví zájem o prodej nebo koupi bytu, ráda vás doporučím.

Milada Široňová
31. 7. 2018

Vera Klenovcova, est une excellente personne pour la vente, l´achat et la location de l´immobilier. Efficace, travailleuse, et sympathique, bref, une professionnelle. Si je dois repasser par une agence immobiliere, je ne passerai que par Vera.

Michel Buttigieg
27. 6. 2018

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat realitní makléřce Věře Klenovcové za zprostředkování prodeje mé nemovitosti. Spolupráce to byla příjemná, vše vždy ochotně vysvětlila, průběžně mne o všem informovala, případné problémy řešila okamžitě. Její služby můžu vřele doporučit, je to opravdový profesionál. V případě potřeby nebudu váhat a využiji opět jejích služeb.

Marie Hejmalíčková
28. 3. 2018

S paní Věrou Klenovcovou jsme byli velmi spokojeni. Byla výjimečně vstřícná, co se týče časových rozvrhů prohlídky či schůzek. Naprosto profesionální přístup. Vždy, když nastaly komplikace nebo jsme si s něčím nevěděli rady, paní makléřka Věra Klenovcová vše vyřešila.
Skvělá příprava, rychlé jednání a vstřícný přístup. Doporučujeme.

Světla a Anton T.
23. 10. 2017

S paní Klenovcovou spolupracuji dlouhodobě a jak mě i tak mé dceři úspěšně a k naší velké spokojenosti prodává nemovitosti. Její práce je vysoce profesionální a na vysoké společenské úrovni. Vystupování paní Klenovcové je příjemné a veškeré úkony jak právní tak komunikační splňují mojí představu o profesionálovi v oboru realit. Pocit jistoty je tudíž k nezaplacení. Děkuji za spolupráci a příští reality pouze s p. Klenovcovou.

Jitka Holovská
10. 7. 2017

Ráda bych ohodnotila práci paní Klenovcové. Jejím prostřednictvím jsme koupili naši vysněnou chalupu. Paní Klenovcová je velmi příjemná a vstřícná mladá žena. Seriózní a spolehlivá. Od prvního kontaktu s ní jsme si byli jisti, že vše proběhne v pořádku. Na jednání byla vždy dokonale připravena, byla schopna nám jakýkoliv dotaz promptně zodpovědět. Celý nákup probíhal bez komplikací a zdržení. Každý krok byl vždy 100% připraven, ať se jedná o přípravu smlouvy, podpisy smluv u právníka či podpisy v bance. Nikde nenastala žádná komplikace. Navíc, ač to již nespadalo do jejich povinností, nám velmi ochotně pomohla s daňovým přiznáním o nabytí nemovitosti. Pokud budeme v budoucnu prodávat či nakupovat další nemovitost tak víme, kam se obrátit. V dnešní době plné záludností je paní Klenovcová 100% jistota. Ještě jednou děkujeme a bude-li mít cestu kolem naší nové chalupy, zveme ji na kávu. Velmi rádi se s ní opět setkáme.

Pavel Franěk a Lída Koliševová
2. 7. 2017

Velmi oceňuji individuální, vytrvalý a trpělivý přístup Věry Klenovcové, díky němuž se nám v krátké době podařilo společně najít nájemníky, kteří odpovídají našim představám. Její dlouhodobé zkušenosti a intuici se nemusím bát kdykoli opět využít a doporučit, je spolehlivou a důvěryhodnou makléřkou.

Hana Luxemburková
8. 12. 2016

Velice bychom chtěli podekovat realitní makléřce Věře Klenovcové, která nás zastupovala při koupi bytu. Ze strany makléřky byl velice profesionální přístup, lidskost, spolehlivost, což je při koupi nebo prodeje nemovitosti velice zásadní. Rozhodně už bychom se neobraceli v tomto směru na někoho jiného. Při prohlídkách jsme se setkali se spoustou realitních makléřů a ani jeden z nich takový přístup jako paní Klenovcová neměl ani z daleka. Paní Klenovcová je jasným důkazem, že není makléř jako makléř. Velice děkujeme a budeme doporučovat dalším lidem.

Lucie Kudrnová
6. 12. 2016

Mohu všem doporučit realitní služby, které poskytuje paní Věra Klenovcová. Oceňuji velice přátelský a přitom profesionální přistup. Co bylo dohodnuto, to spolehlivě splnila. Rychle a operativně zařizovala vše potřebné, dostávala jsem aktuální informace o vývoji a dalších krocích. Byla vstřícná, co se týče časových rozvrhů schůzek. Výsledkem je spokojenost všech zúčastněných stran. Těším se na případnou další spolupráci.

Ivana Rašpličková
29. 11. 2016

V létě 2016 jsme kupovali středně velký byt v nejbližším okolí Prahy. Jednání paní Klenovcové bylo rychlé, férové a zcela v pořádku. Poskytovala po celou dobu přehledné a srozumitelné informace. Drobné komplikace (vyplývající z komunikačních problémů mezi prodávajícím a jeho bankou) řešila průběžně, rychle a vstřícně. Její jednání a chování se dá shrnout jedním slovem: profesionální.

Jan Slavíček a Eva Jandová
25. 10. 2016

Ms. Klenovcova is perhaps the sole reason our deal went through. She is a deal maker who can ask the right questions and come up with a solution. Always on time, responding quickly and practical, I would absolutely recommend Ms. Klenovcova for any real estate deal of any sort.

Maros Pristas
13. 06. 2016

Velmi ráda píši o mé zkušenosti se spoluprací s paní Věrou Klenovcovou. Překvapilo mě, jak jednoduché to je, když máte štěstí a “padnete” do rukou realitního makléře, jakým je Věra Klenovcová. Má velmi dobré společenské chování, se kterým jsem se dosud u realitních makléřů nesetkala. Pokud budu někdy pronajímat či hledat nemovitost, vím, že mám dobrou makléřku, na kterou se mohu spolehnout.

Ing. Renata Skronská
13. 06. 2016

Děkujeme Vám za skvělou spolupráci. Vše proběhlo hladce , jsme byli velmi spokojeni s vaší službou.

Manželé Dang Xuan Hai a Nguyen Le Huong
6. 6. 2016

Paní makléřka našla kupce pro naši nemovitost velmi rychle, do 14-ti dnů. Celou dobu vedla prodej s naprostou profesionalitou. Byla ve všem velmi vstřícná, komunikovala s naším právním zástupcem, respektovala individuality případu. I po ukončení prodeje nám nabídla pomoc se zpracováním daňového přiznání. Paní makléřku Věru Klenovcovou mohu upřímně doporučit.

Mgr. Šárka Kačerová
4. 5. 2016

Vážená paní Klenovcová, jen Vám chci ještě jednou moc poděkovat za Vaši ochotu. Zítra dám určitě vědět, jak soud rozhodl a pokud bychom nemovitost prodávali, s důvěrou se na Vás obrátíme, protože Váš přístup mě opravdu moc mile překvapil:-)

R. Dornerová
4. 5. 2016

Děvče milé pracovité, často na Vás vzpomínám a bývalí rekreační sousedé ještě více. Z pozemku se stala zemědělská usedlost se slepicemi, kachnami i králíky. Kupci se vyžívají, sousedi čumí. Mně to přišlo líto po tzv. pěstování okrasné zahrádky, už mě tam nic netáhne. Vám jsem vděčný za zprostředkování prodeje a děkuji za trpělivost, co jste prodeji věnovala.

Ivan Michl
28. 12. 2015

Dobrý večer paní Klenovcová, s manželkou mnohokráte děkujeme za prohlídku bytu a přilehlých prostor. Byt je to zajímavý, ale máme trochu jinou představu. Vámi prováděná prohlídka byla velmi srdečná na profesionální úrovni. Vaše reakce na naše dotazy byla pohotová a také jsme ocenili nabídku na zjištění doplňujících dotazů, které nebylo možné odpovědět přímo na místě.

Vrabcovi
8. 12. 2015

Ráda bych se s Vámi podělila o velmi pozitivní zkušenost spolupráce s Vaší společností, kterou jsem získala díky paní Věře Klenovcové. S manželem jsme se dohodli, že pronajmeme byt, ale pouze takovým nájemníkům, ke kterým budeme mít důvěru. Proto od realitní společnosti očekáváme pochopení, individuální přístup a výbornou komunikativnost. To vše, dokonce ještě více jsme našli ve Vaší společnosti.

Lenka Ulrichová
16. 09. 201